• Praca konkursowa Julci:)

2018-02-22, 16:33 Karolina Nachyła
  • Dwójka przedszkolaków - Kingusia z maluszków i Pola ze starszaków reprezentowały Nasze przedszkole na VI Edycji Przeglądu Poezji Dziecięcej pod hasłem "Uroki zabaw zimowych" organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole "Akademia Malucha" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żywca Antoniego Szlagora. Pozostałe przedszkolaki

2018-02-22, 14:29 Danuta Błachut
  • Dzisiaj swoje 5-te urodziny w przedszkolu obchodził Mateusz. Wszystkiego najlepszego!!!

2018-02-22, 14:19 Promyk _
  • 16 listopada odwiedziliśmy Teatr Arlekin. Spektakl" Czerwony Kapturek" był wyjątkowy. Inscenizacja, oparta na znanej rymowance Brzechwy "Bajki samograjki", do której napisane zostało 26 piosenek, miała musicalową formę. Lalki jak żywe świetnie podkreślały atmosferę przedstawienia, na którym nie nudziło się ani jedno dziecko. Dzieciom

2018-02-22, 12:13 paulina kawula
  • 20 lutego br.w Domu Kultury w Koszęcinie odbyła się wielka uroczystość "Dzień Babci i Dziadka" Były wiersze,piosenki i tańce dedykowane właśnie im,naszym ukochanym babciom i dziadkom. Radości nie było końca.

2018-02-22, 12:08 Beata Kalus
  • 3 listopada odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków, które w tym roku przyszły do naszego przedszkola. Zaraz po przywitaniu wszystkich gości przez Panią Dyrektor Agnieszką Białą nastąpiła część artystyczna w wykonaniu dzieci poszczególnych grup. Maluszki

2018-02-22, 11:33 paulina kawula

2018-02-22, 11:09 STEFANIA CZECHOWSKA

2018-02-22, 10:57 paulina kawula
  • Od stycznia 2018 roku w przedszkolu realizowany jest projekt "Nauka + zabawa=super sprawa" finansowany przez Fundację BGK. Od 19 lutego realizowane są zdjęcia z robotyki.

2018-02-22, 08:29 Elżbieta Żołędowska
  • 15 lutego przedszkolaki zaopatrzone w ciepłe kombinezony i rękawice, wspólnymi siłami ulepiły śniegowego bałwanka na placu zabaw. Zabawy na śniegu sprawiły dużo radości dzieciom, które chętnie lepiły kule, robiły orzełki na śniegu i urządzały rzuty śnieżkami. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego dnia.

2018-02-22, 07:35 Nauczycielka przedszkola
Wyświetl