Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Dnia 18 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste spotkanie wigilijne pod patronatem ks.bp. Adama Lepy. Zaproszeni goście i rodzice przybyli licznie, wysłuchali fragmentu Ewangelii, obejrzeli Jasełka w wykonaniu dzieci, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
    Relacja 2015-12-20, 10:28 | autor: Małgorzata Krasińska
  • Dnia 25 listopada odbyło się w grupie maluszków uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Były występy dzieci, wspólne z rodzicami zabawy i konkursy oraz owocowy poczęstunek. Teraz wszystkie dzieci sa już pełnoprawnymi członkami naszej małej społeczności.
    Relacja 2015-12-02, 15:53 | autor: Małgorzata Krasińska
  • Gdy pogoda za oknem nie sprzyja aktywności ruchowej na powietrzu maluszki częściej korzystają z sali zabaw z basenem z piłeczkami i tam "szaleją" na całego.
    Relacja 2015-11-25, 12:47 | autor: Małgorzata Krasińska
  • Tematem zajęć muzycznych dnia 23 listopada było: WIDZIMY, SŁYSZYMY, ODDYCHAMY. Przez pół godziny śpiewaliśmy, tańczyliśmy i uczyliśmy się razem z przemiłymi paniami prowadzącymi zajęcia.
    Relacja 2015-11-25, 12:40 | autor: Małgorzata Krasińska
  • Dnia 13 listopada przyjechał do nas teatrzyk Arlekin z przedstawieniem: "Perypetie pluszowego misia". Biedny miś miał problem, ponieważ nikt go nie chciał kupić i traktować jak przyjaciela, ale po różnych perypetiach wszystko dobrze się skończyło.
    Relacja 2015-11-20, 11:51 | autor: Małgorzata Krasińska